Maardu osakond

Kontaktisik: 
Raul Savimaa
Telefon: 
5081078

Maardu osakonna üldkoosolek 29.06.2020 kell 12.00

Eesti Looduskaitse Seltsi Maardu osakonna üldkoosolek toimub 29. juunil 2020 kell 12.00 Maardu Vaba Aja Keskuse saalis Keemikute 12b.

Oodatud on kõik ELKS Maardu osakonna liikmed, ELKS liikmed, kes ei kuulu ühtegi osakonda, aga elavad Maardus või Jõelähtme või Viimsi vallas ning teised looduskaitsest huvitatud Maardust, Jõelähtme vallast ja Viimsi vallast. Võimalusel palun eelnevalt registreeruda telefonil 5081078 või e-kirjaga maardu@elks.ee.

MAARDU osakonna 2019. aasta tegevuste ülevaade

Osalesime seltsi üleriigilistel üritustel - kokkutulekul ja kongressil Vigalas ning Eesti looduse päeval Iisakul, ent põhitähelepanu oli kohaliku piirkonna tegevustel ja seltsi tutvustusel kogukonnale. Käivitasime osakonna lehe Facebookis, viisime läbi küsitluse piirkonna loodusprobleemidest. Osalesime Muuga päeval, kus rääkisime ka jäätmete sorteerimisest. Uuendasime koostööd Kallavere Keskkooliga ja tutvustasime Rohelise Kooli programmi. Sügisel toimus loodusretk Maardu lõunakarjääri, kus vaatasime inimtekkelise ja loodusmaastiku põimumist ning nautisime sügisese looduse ilu.

Maardu osakonna tegevuskava 2016. aastaks

1.Fotokonkursi läbiviimine teemal Ilusam looduspilt Maardus 2016.a.

2.Jätkuvalt regulaarne koostöö Maardu linna koolide loodusõpetajatega

3.Osalemine matkaraja rajamisel Maardu endise Keemiakombinaadi karjääride aladel (Silla uusehitus üleendise vee all oleva dranžee)

4.Osaleda aktsioonis Teeme ära 2016.a. looduskaitse ürituse läbiviimisel

5.Organiseerida Maardu linna kooliõpilastele ekskursioon Tallinna Botaanika aeda

6.Osaleda vabariigi looduskaitse alaste ürituste läbiviimisel