ELKS - Eesti Looduskaitse Selts

Eesti Looduskaitse Selts ühendab inimesi, kelle väärtusteks on loodus ja kultuur. Selts asutati JAAN EILARTI eestvedamisel aastal 1966. Hoiame Eestit, loodust ja kultuuri.

Pühajärve maastik. Foto: Arne Ader.

Eesti Looduskaitse Selts andis välja albumi "Eesti rahvusmaastikud sõnas ja pildis" ning alustas toetuskampaaniaga seltsimaja remondiks

Laupäeval, 18. augustil 2018 tähistame Vargamäel Eesti looduse päeva. Ootame kõiki seltsi liikmeid ja loodussõpru. Loe lähemalt uudisest.

Eesti Looduskaitse Selts andis välja raamatu "Eesti rahvusmaastikud sõnas ja pildis". Autorid Juhani Püttsepp ja Ingmar Muusikus, kaassõna Fred Jüssi.

Album on pühendatud Eesti Vabariigi 100. juubelile ja Jaan Eilarti 85. sünniaastapäevale. Üks raamat, kaks kaant: üks suvise Kakerdaja rabamaastikuga ja teine lumise Haanjamaa talvepildiga. Raamat ilmus koostöös Keskkonnaministeeriumi ja Keskkonnainvesteeringute Keskusega ning seda ei ole võimalik poelettidelt osta. Osa tiraažist läheb koolidele ja raamatukogudele. Küll aga on võimalik teost saada Eesti Looduskaitse Seltsist, toetades meie Koidu 80 seltsimaja remonti. Selleks puhuks avasime eraldi arveldusarve, mille kontonumber on EE841010220047952017 (saaja: Eesti Looduskaitse Selts), mille laekumisi kasutame vaid Koidu 80 seltsimaja remondiks. Esimeseks tööks on elektrisüsteemi uuendamine. Samuti jätkame läbirääkimisi Tallinna linnaga hoonestusõiguse saamiseks Koidu 80 kinnistule.

Kõik, kes toetavad meie plaane vähemalt 25 euroga, saavad kingituseks esindusliku suureformaadilise albumi. Seltsi maja remondi esimesed toetajad on Vootele Hansen, Arvo Veskimets, Arvo Iital, Piret Reimann, Piret Eensoo, Jaan Riis, Tiit Pääsuke, Toomas Tiivel, Jüri Arrak, Jüri Kõiv.

Raamatu saab kätte Eesti Looduskaitse Seltsist või seltsi üritustelt.

Täpsem info:
Jaan Riis, tel. 5647 6297
Arvo Veskimets, tel. 5349 8109