Uusaasta tervitus

Armsad Seltsi liikmed ja kõik meie sõbrad ka!

Aasta jälle läbi ja looduses on suuremalt jaolt kõik endine, kuigi igikestvas muutumises. Sellega oleme nii harjunud, et ei pane suurt tähelegi, sest alati on olnud, et kuidagi on olnud ja nii pole veel olnud, et midagi pole tulnud. Ei maailm ega Selts ei saanud otsa, vaid kulgevad rahulikult omasoodu edasi. Jälle uues aastas ja vast ka veidike targemana.

Mõned asjad on nüüd siiski veidi uutmoodi . JUHAN leidis, et on õige aeg jälle Suure Juhi koht JAANIDELE tagasi anda ja ÖKORIIS oli sellega päri, kui Juhan talle edaspidigi nii head nõu annab. Seltsi Juhatus oli samal meelel ja tegi ARVOLE ettepaneku seni igapäevaste asjadega toimetada. Vähemalt seni kuni 2013 aasta korraline Kongress võimalikud veel paremad mõtted läbi kaalub ning asjad kindlamalt paika paneb. MAIE on meie kõigi rõõmuks “kunturis” tragi ja mõnus edasi.

Sellel aastal tahaksime meeles pidada JAAN EILARTI 80. sünnipäeva ja meelde tuletada IUCN (eesti keeles Rahvusnaheline Looduskaitse Liit) TALLINNA DEKLARATSIOONI 30. aastapäeva. Mõtteid ja võimalusi kuidas seda kõike teha võiks on palju, palju, palju…
Jaan on juba jõudnud nõusse saada kuntsnikke, kirjanikke, moosekante ja muidumehi. Aga kindel on see, et kui tahame seda kõike HÄSTI teha , siis oled põhitegija Sina, auväärt SELTSI LIIGE. Ja iga su mõte ja veelgi enam tegu on vägagi teretulnud . Sest nii saab mõnusam ja Seltsis segasem.

Muidu läheb elu samamoodi rõõmsalt edasi nagu varem. Kohapealsetele tegemistele lisaks tuleb sellel aastal jälle kokkutulekut ja kongressi pidada. Praegu pole veel küll asukoht päris kokku lepitud, aga eks ta sinna lõuna poole kipub minema.

Meie omalt poolt lubame, et igal nädalal anname nii kodulehel kui facebookis teada mis mõttes ja mis toimub. Tahame , et Teie ka midagi ütleksite. Kõige parem on suhelda otse, aga kõik muud viisid sobivad ka.

Jõudu ja jaksu kõigile ning ärge meid siin Koidu tänavas ära unustage. Meiega saab ühendust
KOIDU 80, Tallinn 10139 kohapeal , meie tegemistest vaadake kodulehel www.elks.ee , Facebookis Eesti Looduskaitse Selts ja kirjutage meile nature@hot.ee.

Telefone on meil palju ja nad on siin:

ELKS, - tel. 6481754; fax. 6481584; e-mail nature@hot.ee

JAAN RIIS, Esimees - tel. 56476297; tel.6481740; e-mail jaan.riis@elks.ee

ARVO RAUDSEPP, Tegevjuht – tel. 5045097; e-mail arvo.raudsepp@elks.ee

JUHAN TELGMAA, Nõunik – tel. 5117041, tel. 6481738; e-mail juhan.telgmaa@elks.ee

MAIE SAAREMÄEL, Asjur – tel. 56604429; e-mail nature@hot.ee

P.s. Esmaspäeval, 14. jaanuaril 2013 kell 12 vaadake Eesti Looduskaitse Seltsi kodulehel www.elks.ee Jaan Riisi videotervitust Seltsi liikmetele. Järelvaatamine samas teisipäeva hommikust.