Tallinna aastalõpuürituse logistika

 

Armsad Seltsilised ja toetajaliikmed

 

Meie aastalõpu konverents algab pühapäeval 15 detsembril kell 12. 00 Tallinna Kesklinna PÕhikooli saalis Pärnu maantee 11.  Kooli  saali ukse juurde saab Estonia teatri poolt läbi Tallinna Reaalkooli õue ja parkla. (Reaalkool on see kool kus oleme olnud kahel aastal varem - aadressiga Estonia pst 6). Peale konverentsi sealsamas juhatuse koosolek ja lõuna kõigile kõrvalasuvas Mauruse pubis. Sealt on sadakond meetrit Estoniasse, kus asi jätkub Hundiaasta lõpetamisega. Autod ja bussid saab parkida kogu ajaks Reaalkooli õue.

 

Ürituse puhuks paneb Looduse Omnibuss pühapäeval käima järgmised sõidud:

 

TARTUST buss KOMPANII 10 eest (Vana Keskkonnahariduse Keskus) kell 9.00.

PÄRNUST buss ENDLA Teatri eest kell 10.00.

RAKVEREST buss Turuplatsilt kaubanduskeskus "CENTRUM" eest kell 10.00. Rakvere buss on "Mercedes"(18 kohta).

 

ELKS inimesed, kes soovivad  üritustele sõita, lähevad bussi ja ütlevad, et on Seltsist ning siis on sõit neile tasuta. Peale ürituste lõppu saab bussiga alguspunkti tagasi ka.

Soovitame nende osakondade inimestele , kellel on logistiliselt võimalik neid busse kasuta,  seda kindlast ka teha. Osakondade esindajatele kes tulevad kohale iseseisvalt , katsume sõidu hüvitada nagu alati.(Pilet või bensiinitshekk vajalik)

 

 

NB !Kõik , kes plaanivad bussidega tulla, peaksid eelnevalt helistama JAAN RIISI numbrile 56476297 ja teatama inimeste arvu. Siis saab lõunakohad ka varem kokku rääkida!

 

Ürituste täpne päevakava tuleb homme.

 

Tervitades Keskkontor

 

PS. Arvole  5045097 võib samuti alati helistada kui miski segaseks jäi!